Medewerkers

ADJUNCT-ALGEMEEN DIRECTEUR
Jan Eerebout
Tel: 059/33 97 70
E-mail: jan.eerebout@ocmwbredene.be
 
FINANCIEEL DIRECTEUR/FINANCIELE DIENST 
Fabienne Devriendt
Tel: 059/33 97 70
E-mail: fabienne.devriendt@bredene.be
 
BELEIDSONDERSTEUNING
Steve Dobbelaere (diensthoofd dienst beleidsondersteuning)
Tel.: 059/33 97 70
 
ONTHAAL
Cristel Cattoor (administratief medewerker)
Tel: 059/33 97 70
  
Vanessa Vanhooreweder (administratief medewerker)
Tel: 059/33 97 70
 
SECRETARIAAT
Liesbeth Cools (administratief medewerker)
Tel: 059/33 97 70
 
WOON- EN ZORGCENTRUM JACKY MAES
Paul Wille (algemeen verantwoordelijke)
Tel: 059/33 97 70
E-mail: paul.wille@ocmwbredene.be

Christophe Van Belle (chef-kok)
Tel: 059/33 97 70
E-mail: christophe.van.belle@ocmwbredene.be

SOCIALE DIENST
Dominique Maes (hoofd maatschappelijk werker)
Tel: 059/33 97 70
E-mail: dominique.maes@ocmwbredene.be

Stephanie Deschacht (leefloon)
059/33 97 70
E-mail: stephanie.deschacht@ocmwbredene.be

Wendy Samson (schuldbemiddeling, sociale kruidenier)
059/33 97 70
E-mail: wendy.samson@ocmwbredene.be

Isabelle Decalf (schuldbemiddeling)
059/33 97 70
E-mail: isabelle.decalf@ocmwbredene.be

Veerle De Pontieu (schuldbemiddeling - tewerkstelling)
059/33 97 70
E-mail: veerle.depontieu@ocmwbredene.be

Joyce Hubrouck (schuldbemiddeling, zitdag serviceflats)
059/33 97 70
E-mail: joyce.hubrouck@ocmwbredene.be

Kim Castelein (schuldbemiddeling, project sociale springplank)
059/33 97 70
E-mail: kim.castelein@ocmwbredene.be

Jelsine Vandendriessche (schuldbemiddeling)
059/33 97 70
 
Joyce Decorte (schuldbemiddeling)
059/33 97 70
E-mail: joyce.decorte@ocmwbredene.be

Veronike Vervaecke (tewerkstellingsprojecten)
059/33 97 70
E-mail: veronike.vervaecke@ocmwbredene.be 
 
Valerie Maes (tewerkstellingsprojecten)
059/33 97 70
 
Arne Wintein (leefloon)
059/33 97 70
 
Peter-Jan Hallemeersch (opvang kandidaat politieke vluchtelingen)
059/33 97 70
 
Rukhsana Zubair (leefloon)
059/33 97 70
 
Christine Goethals (administratief medewerker)
059/33 97 70
  
Carine Vansieleghem (administratief medewerker)
059/33 97 70
 
Michel David (administratief medewerker)
059/33 97 70
 
Dina Rotsaert (gemeentelijk woonbureau/sociale dienst)
059/33 97 70

Kathy Commeyne (gemeentelijke sociale dienst)
059/33 97 70
 
Francis Rondelez (gemeentelijke sociale dienst)
059/33 97 70
 
Melissa Wolters (administratief medewerker)
059/33 97 70
E-mail: melissa.wolters@bredene.be
 
Sandra Roelens (Huis van het Kind/ dienst opvanggezinnen)
059/ 33 97 70
E-mail: sandra.roelens@bredene.be 
 
Kim D'Hooghe (BKO/ Huis van het Kind)
059/ 33 97 70
E-mail: kim.dhooghe@bredene.be
 
 
PERSONEELSDIENST
Suzy Opstaele (diensthoofd personeelsdienst gemeente/OCMW)
Tel.: 059/ 33 97 70
E-mail: suzy.opstaele@bredene.be
 
TECHNISCHE DIENST
Wim Pilet (diensthoofd technische dienst gemeente/OCMW - ingenieur)
Tel.: 059/ 33 97 70
 
DIENST SCHOONMAAK
Myriam Batsleer (coördinator schoonmaak)
Tel.: 059/ 33 97 70
 
Birgitta Deblieck (coördinator schoonmaak)
Tel.: 059/33 97 70
  
 

CONTACT

OCMW BREDENE

INTRANET