Medewerkers
OCMW-SECRETARIS
Jan Eerebout
Tel: 059/33 97 70
Email: jan.eerebout@ocmwbredene.be
 
FINANCIEEL BEHEERDER
Wilfried Nyssen
Tel: 059/33 97 70
Email: wilfried.nyssen@ocmwbredene.be
 
BELEIDSONDERSTEUNING
Steve Dobbelaere (diensthoofd dienst beleidsondersteuning)
Tel.: 059/33 97 70
 
ONTHAAL
Cristel Cattoor (administratief medewerker)
Tel: 059/33 97 70
 
Liesbeth Cools (administratief assistent)
Tel: 059/33 97 70
 
REKENDIENST
Robert Vercruysse (boekhouder - veiligheidsconsulent)
Tel: 059/33 97 70
Email: robert.vercruysse@ocmwbredene.be

Katrien Dorchain (administratief medewerker)
Tel: 059/33 97 70
 

WOON- EN ZORGCENTRUM WACKERBOUT
Paul Wille (algemeen verantwoordelijke)
Tel: 059/33 97 70
Email: paul.wille@ocmwbredene.be

Chantal Haulain (hoofd verpleegkundige dienst)
Tel: 059/33 97 70
Email: chantal.haulain@ocmwbredene.be

Christophe Van Belle (chef-kok)
Tel: 059/33 97 70
Email: christophe.van.belle@ocmwbredene.be

SOCIALE DIENST
Dominique Maes (hoofd maatschappelijk werker)
Tel: 059/33 97 70
Email: dominique.maes@ocmwbredene.be

Stephanie Deschacht (leefloon +25 jarigen + onthaaltehuizen)
059/33 97 70
Email: stephanie.deschacht@ocmwbredene.be

Wendy Samson (schuldbemiddeling)
059/33 97 70
Email: wendy.samson@ocmwbredene.be

Isabelle Decalf (schuldbemiddeling)
059/33 97 70
Email: isabelle.decalf@ocmwbredene.be

Veerle De Pontieu (schuldbemiddeling)
059/33 97 70
Email: veerle.depontieu@ocmwbredene.be

Joyce Hubrouck (schuldbemiddeling)
059/33 97 70
Email: joyce.hubrouck@ocmwbredene.be

Kim Castelein (schuldbemiddeling)
059/33 97 70
Email: kim.castelein@ocmwbredene.be

Jelsine Vandendriessche (schuldbemiddeling)
059/33 97 70
 
Joyce Decorte (schuldbemiddeling)
059/33 97 70
Email: joyce.decorte@ocmwbredene.be

Veronike Vervaecke (tewerkstellingsprojecten + leefloon jongeren)
059/33 97 70
Email: veronike.vervaecke@ocmwbredene.be 
 
Stijn De Laender (LOI)
059/33 97 70
Email: Stijn.delaender@ocmwbredene.be
 
Karlien Vancauwelaert (leefloon + steunaanvragen)
059/33 97 70
Email: karlien.vancauwelaert@ocmwbredene.be

Christine Goethals (administratief medewerker)
059/33 97 70

PERSONEELSDIENST

Suzy Opstaele (diensthoofd personeelsdienst gemeente/OCMW)
Tel.: 059/ 33 97 70
E-mail: suzy.opstaele@bredene.be
 
TECHNISCHE DIENST
Wim Pilet (diensthoofd technische dienst gemeente/OCMW - ingenieur)
Tel.: 059/ 33 97 70
 
DIENST SCHOONMAAK
Myriam Batsleer (coördinator schoonmaak)
Tel.: 059/ 33 97 70
 

CONTACT

OCMW BREDENE

FOTOGALERIJ

OCMW Bredene


bekijk alle foto's

INTRANET