Sociaal Verhuurkantoor
 
 
                                                         (welzijnsvereniging decreet lokaal bestuur)

 
 
WAT?
 
Het sociaal verhuurkantoor verhuurt studio's, appartementen en woningen aan personen met een laag inkomen en een hoge woningnood.
 
Het sociaal verhuurkantoor geeft echter voorrang aan de kandidaat huurder die de woning het meeste nodig heeft. Hiervoor hanteert men een wachtlijst gebaseerd op een erkend puntensysteem.
 
Wie in aanmerking wenst te komen voor een woning kan zich laten inschrijven op de wachtlijst van het SVK.
  
  
ADRES SOCIAAL VERHUURKANTOOR
 

hoofdkantoor

OP DE ZITDAGEN:
Stuiverstraat 401 Duinenstraat 106
8400 OOSTENDE 8450 BREDENE
tel: 059/ 43 37 78  / fax: 059/40 25 06 tel: 059/ 33 97 70
 
 
 
ZITDAGEN  
 
 
OOSTENDE BREDENE
dinsdag: 13.30u - 16.00u enkel op:
donderdag: 09.00u - 12.00u vrijdag: 09.00u - 12.00u


 
 
EMAILADRESSEN:
 

Coördinator

Thijs Dever

thijs.dever@svkbredeneoostende.be

Administratief medewerker - boekhouding

Thomas Pincket

thomas.pincket@svkbredeneoostende.be

Administratief medewerker - boekhouding

Katrien Jaques

katrien.jaques@svkbredeneoostende.be

Administratief medewerker - inschrijvingen

Veerle Timmerman

veerle.timmerman@svkbredeneoostende.be

Maatschappelijk werker - huurbegeleider

Angela Vanblaere

angela.vanblaere@svkbredeneoostende.be

Maatschappelijk werker - huurbegeleider

Olivia Seynaeve

olivia.seynaeve@svkbredeneoostende.be

Maatschappelijk werker - huurbegeleider

Kathy Bacquaert

kathy.bacquaert@svkbredeneoostende.be

Maatschappelijk werker - huurbegeleider

Sandy Brutyn

sandy.brutyn@svkbredeneoostende.be

Maatschappelijk werker - toewijzingen

Arno Inghelbrecht

arno.inghelbrecht@svkbredeneoostende.be

Maatschappelijk werker - huurbegeleider

Nathalie Meiresonne

nathalie.meiresonne@svkbredeneoostende.be

Maatschappelijk werker - huurbegeleider

Manon Claessens

manon.claessens@svkbredeneoostende.be

Maatschappelijk werker - huurbegeleider

Kristof Cosaert

kristof.cosaert@svkbredeneoostende.be

Maatschappelijk werker - huurbegeleider

Shana Deleersnijder

shana.deleersnijder@svkbredeneoostende.be

Prospectiemedewerker

Nicolas Annys

nicolas.annys@svkbredeneoostende.be

Technisch deskundige

Jan Vanbaelenberghe

jan.vanbaelenberghe@svkbredeneoostende.be


CONTACT

OCMW BREDENE

INTRANET